Z jakiego powodu nowe technologie są naprawdę ważne dla prawidłowego rozwoju Polski?

    To piekielnie ważna kwestia, aby Polska oraz Polacy – po prostu my wszyscy, zwykli kłaść zauważalnie większy nacisk na nowe technologie. No co jak co, ale jeżeli chcielibyśmy dogonić Zachód, nie mamy jakiejś alternatywy. Przecież nie jest całkowicie powiedziane, że Polacy są jedną z nacji, która w zupełności deprecjonuje wielkie znaczenie nowych technologii. Jest nieźle, choć ciągle mamy bardzo dużo do zrobienia!

    Między innymi ciągle są tacy Polacy, którzy nie mają stałego Internetu. Przecież ciężko być w pełni nowoczesnym państwem, w którym są szkoły bez podłączenia do Sieci! Internet to obecnie podstawa, co do tego naprawdę nie miejmy chociażby najmniejszych wątpliwości. Następna całkiem istotna kwestia to niewątpliwie rozwój telefonii komórkowej. W zasadzie nie jesteśmy wielkim państwem, ale kłopoty z zasięgiem, w szczególności gdzieś na prowincji, są ciągle mocno zauważalne. Bardzo trudno oczekiwać niezwykłego skoku w tej materii, ale trzeba być większym optymistą.


    A może motoryzacja, zwłaszcza rozchodzi się o samochody elektryczne, powinna nas bardziej zainteresować? Wiadoma sprawa, że w dalszym ciągu auta elektryczne są czymś unikatowym, (zobaczcie – http://tasmy-pakowe-z-nadrukiem.pl/tasmy-z-nadrukiem.html) ale jeżeli zrozumiemy, iż takowe samochody to przyszłość motoryzacji, bez dwóch zdań będziemy na niejako wygranej pozycji. Powinniśmy myśleć trochę bardziej perspektywicznie. No niestety nierzadko brakuje nam tego…

    W istocie nowe technologie to niesamowicie szeroki temat. Czyli naprawdę ciężko w krótkim tekście umieścić opasły przegląd nowych technologii, dzięki to którym Polska wreszcie dołączy do państw, w których wszystko ogólnie jest OK. Jednego można być pewnym – jeżeli temat będzie niestety ignorowany, wielce prawdopodobne, że mocno będziemy tego żałować! Nie możemy być mądrzy po szkodzie!